Comentariu
crissjeni - 6 Mar 2011
Romania avea in anul 1990 o populatie de aproximativ 23 de milioane de locuitori, iar in 2009, o... ce subiect!!!!nasol.acum nu se mai discuta de cum era lumea inainte si cum
este acum si cat muncea.acum foarte rar se mai discuta de ceasescu si de
vremea aceea foarte grea.acum romania s-a modernizat.nu mai este ca
inainte.inainte munceai mai mult decat acum si nu chiuleai nici de la ore
ca asa era pe timpul lui ceasescu.acum ai voie si sa chiulesti de la
scoala.bn ca a murit ceasescu si cu elena sotia lui ca prea erau rai
amandoi.sa putrezeasca in pamant adica unde sunt acum.inainte nu avei voie
sa apari la televizor topless adica dezbracata deoarece era interzis acum
ai voie sa apari topless si in reviste,si in ziare,si in videoclipuri si
etc