Comentariu
Ovidiu - 8 Iun 2011
Beni afirma ca a citit ca omul poate sa ridice aproximativ 3 tone daca isi forteaza toti muschii... Da..este adevarat..si sa va spun de ce... poi...cand esti extrem de stresat
una dintre glandele care se afla la gat secreta o solutie (ceva de genul
asta ) care ii da omului puteri supraomenesti...dar/..nu poti sa o ridici
deasupra capului..de exemplu doresti sa ridici un elicopter mic pentru a
ajuta pe cineva sa iasa de sub el..poti sa-l ridici putin de la sol ..doar
pe o parte ..nu tot deodata..ms