Foarte interesant dar eu vr sa stiu daca muzicanti au supravietuit pana la
urma...Dar foarte amuzant chestia ca ei cantau si oamenii se inecau Titanic a fost una din cele mai melancolice amintiri din viata
unora ca si-au pierdut cate un strabunic strastrabunic sau strabunica..In
fine oricum filmul a intrecut toate audientele.